logo    Československé sklo  Czechoslovakian Glass  Mistři českého skla - Czech Glass Masters 

Obsah


»
Art + Antiques


Ahoj Jindro,
vím, že tak jak tě znám, by jsi tuto zprávu sám neuveřejnil, ale i ostatní uživatelé tvého serveru by měli vědět, že je tobě v článku "Vázy a popelníky" v přiloženém čísle časopisu Art and Antiques věnována velmi důležitá poznámka. A ocitnout se ve skvělé společnosti s pány Langhamerem,Hlavešem a Velčovským, to již musí zajisté něco znamenat. Je určitě dobře, že i takovýto renomovaný časopis věnující se umění uvolnil trojstranu českému sklu! Doporučuji všem článek k přečtení, protože je pravdou, že jsi se stal guru českého skla. Ale pozor, nemá to nic společného se superguru, tak jak bylo v nedávné době prezentováno v denním tisku, ale to bylo v jiné souvislosti.
Prosím o otištění na tvých stránkách a moc se nezdráhej. Přílišná skromnost není na místě.
ZdravímNÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

MTAzMj