logo    Československé sklo  Czechoslovakian Glass  Mistři českého skla - Czech Glass Masters 

Obsah


»
100% SKLO - Výstava v UMPRUM v Praze

17. červen—19. září 2010 

Sklářská škola v severočeském Železném Brodě letos slaví 90. výročí svého založení. Uměleckoprůmyslové museum v Praze při této příležitosti připravilo ve spolupráci se SUPŠ sklářskou retrospektivní výstavu.

více viz:
http://www.upm.cz/index.php?language=cz&page=123&year=2010&id=135

 

Kolega Martin dodává:
V Železném Brodě přímo v budově školy probíhá také výstava k výročí a musím moc chválit, mají výstavu ve 3 podlažích, vstupné mírné, focení neomezené a příznivý peníz lze zakoupit některé výtvory žáků a různé publikace o škole.
Celkem příjemně lze spojit s návštěvou Českého ráje a jiných okolních turistických cílů. M.

http://www.supss.cz/files/pozvanka-vystava%202010.pdf


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

MjMxMW