logo    Československé sklo  Czechoslovakian Glass  Mistři českého skla - Czech Glass Masters 

Obsah


»
GLASPekte - AJETO ART GLASS MUSEUM 2010

Poněkud otřesen „Novoborskými sklářskými slavnostmi“ přikodrcal jsem se na zahájení výstavy Rýnské sklářské společnosti z Düsseldorfu, kde jinde než v muzeu moderního skla AJETO.

Na to, abych se pouštěl na tenký led hodnocení moderní německé sklářské tvorby ze Severního Porýní Vestfálska, jsem snad až přiliž vyžraný strejda, nechci, aby to pode mnou někde prasklo, tak to nechám na Vás samotných.
http://picasaweb.google.cz/Jindra8526/GLASpekteAJETOARTGLASSMUSEUM2010?authkey=Gv1sRgCJCunKqY0O6ALQ#


Vernisáže, jak patrno z fotografií, se zúčastnila česká sklářská elita v čele s panem René Roubíčkem, Karlem Wünschem a Vladimírem Kleinem, atmosféra přátelská a víno chladivé.

Výstava potrvá až do 12. září, a je to další z důvodů proč navštívit tradiční sklářský kraj, novoborské sklářské muzeum a nevynechejte ani muzeum moderního skla sklárny AJETO včetně jejich skvělé hospody.
http://www.ajetoglass.com/

Jindra Pařík 28.6. 2010


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.YjEyNW