logo    Československé sklo  Czechoslovakian Glass  Mistři českého skla - Czech Glass Masters 

Obsah


»
Setkání po padesáti letech

Ještě jsem nedopil kafe a neodpověděl na poštu a už mi to přistálo na stole. Takový Martinův malý sklářský fotofejetonek, který nazval:

Setkání po padesáti letech

Vy kdo jste nepoznali, a teď se styďte, v hlavní roli je Víznerova žardiniera Rudolfova huť – 13163 a její autor, dále hrají významný český sklářský výtvarník pan Vladimír Klein a ředitelka Ajeto Art Glass Musea Daniela Prokešová.

Jen tak na okraj, pánové, všimněte si, že svá těla v posilovnách trápíte zbytečně, protože naše holky teď snadno utáhnete na československé sklo

 Foto: Martin Hajn 29.04. 2010
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

NWU5M2N