logo    Československé sklo  Czechoslovakian Glass  Mistři českého skla - Czech Glass Masters 

Obsah


»
Talents on tour 2011 Berlin

Vážení,
rádi bychom Vás informovali o blížícím se jarním veletrhu uměleckého řemesla a designu \"Zeughausmesse fur Angewandte Kunst\", který se koná ve dnech 7. až 10.dubna 2011 v prostorách dvorany Německého historického muzea v Berlíně. Akci
pořádá Asociace uměleckých řemesel Berlin-Brandenburg.
  
Projekt \"Talents on tour\", který se koná pod záštitou Messe Frankfurt v Berlíně představí některé z účastníků veletrhů Ambiente a Tendence. Studio Cave Canem zde uvede například novou kolekci váz Carex, mísy, sklenice, doplňky a mnoho
dalšího.
  
Dekor vázy \"Carex\" tvoří stylizované tvary rostlin inspirované křehkými stébly polní trávy. Dekor je poctou autorů volné přírodě, neobyčejné rozmanitosti a kráse rostlinných druhů.
  
Více informací naleznete na www.zeughausmesse.de nebo na www.cavecanem.cz
  
Se srdečným pozdravem Mg A. Jiří Kučera
 
Studio Cave Canem
Petra Kučerová & Jiří Kučera
tel: +420 736 148 217
e-mail: caveinfo@seznam.cz
www.cavecanem.cz
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

NmNjNjVk