logo    Československé sklo  Czechoslovakian Glass  Mistři českého skla - Czech Glass Masters 

Obsah


Osobní údaje informace
Informace a poučení o zpracování osobních údajů  

Informace a poučení o zpracování osobních údajů

 

Vážení uživatelé CzechGlassGuide,
na základě nově upravené legislativy a nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) Vás nyní musíme požádat o souhlas s  jejich zpracováním. Z naší strany se nic nemění a stále Vám chceme poskytovat kvalitní obsah a dát Vám možnost od nás získávat cenné a relevantní informace. Potřebujeme však, abyste nám nejdříve poskytli svůj souhlas níže.

 

Potvrzením tohoto formuláře poskytuji společnosti společnosti 
BDASoft, s.r.o.,
U Školky 434, 251 69, Velké Popovice 434, IČ: 0381737, DIČ: CZ0381737 (Dále jen BDASoft), coby správci osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, e-mail, adresa, telefon, pracovní pozice), a to pro účely:

 

  • Realizace projektu CzechGlassGuide (využívání služeb, webů, projektů a aplikací sdružených pod czechglassguide.cz) – evidence v  databázi uživatelů
  • Poskytování důležitých informací o obsahu, novinkách a vybraných sdělení elektronickými prostředky
  • Poskytování obchodních a marketingových sdělení elektronickými prostředky

 

Dále souhlasím s tím, aby tato společnost zpracovávala další osobní údaje, které jí v budoucnu dobrovolně zpřístupním a poskytnu a s vyhodnocováním všech údajů, které ode mne společnost získá za účelem vytváření kvalitního obsahu. Beru na vědomí, že k osobním údajům budou mít kromě společnosti BDASoft přístup též třetí osoby (zpracovatelé), jejichž zpracování splňuje požadavky dle platných právních předpisů, a které zajišťuje náležitou ochranu Vašich práv. Souhlas uděluji na dobu 10 let od udělení, příp. do odvolání souhlasu.

V případě, že již tyto ani žádné další materiály nebudu chtít dostávat, mohu svůj souhlas kdykoliv odvolat zasláním žádosti na e-mail czechglassguide@gmail.cz. Stačí jednoduše zaslat prázdnou zprávu s  předmětem obsahujícím název portálu a jméno uživatele. Například „Odvolání souhlasu pro czechglassguide.cz – Marie Nováková

NGZhNmQ0