logo    Československé sklo  Czechoslovakian Glass  Mistři českého skla - Czech Glass Masters 

Obsah


»
Zase doma!

Ve zdraví jsem přežil letní dovolenou a hlásím se zpět do služby.

V mailboxu jsem našel fotografie z výstavy Pavla Hlavy & spol. od pana Jiřího, které během dne zpřístupním, abyste věděli, že má smysl Brno navštívit.

Kromě toho jsem obdržel i následující mail:

Vážený pane Paříku! 

Zatímco Vy si užíváte sluníčka u moře , já jsem zalezlý doma a léčím si letní chřipku. Tak dělám alespoň něco pro naši minulou a snad budoucí slávu. Rozděluji moji práci  ke sklářské historii našeho jihlavského regionu na stavitelná sousta pro e-mail, nebude tedy souhlasit číslování stránek. Kapitol je 8, stránek po zoztažení je 38.Dokonce jsem našel způsob, jak odstranit čísla, i když nemám převaděč doc/docx. Fotky jsem hodně zkomprimoval, snad to ani moc nevadí.  
Když se tak zamyslím, nemám se za co stydět a vy si s mojí prací naložte, jak uznáte za vhodné. Možná vzbudím odpor a vášně některých skutečných znalců,  kteří najdou v mé práci věcné chyby. Možná by stálo za to, aby texty posoudil dřív, než je uveřejníte. Když budou správně uvedny mé omyly, předem souhlasím. To už nechám va Vás.

Zpráva bude odeslána s následujícími přílohami:
1.část historie skláren Jihlavska.doc
2.část historie skláren Jihlavska.doc
3.část historie skláren Jihlavska.doc
4.část historie skláren Jihlavska.doc

Zdraví
Václav Šilhánek

Myslím si, že by bylo trestuhodné texty pana Šilhánka neuveřejnit, proto jsem prozatímně založil zvláštní sekci "Historie skláren Jihlavska" kam během několika málo hodin překlopím celou tu obdivuhodnou práci. Věřím, že i Vás zaujme. 

Panu Šilhánkovi děkuji, přeji rychlé uzdravení a ozvu se, jen co si uklidím na stole....

Vám všem přeji hezký den a pište

Jindra Pařík 17.7. 2010

 

  

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

ZjhhMDExMD