logo    Československé sklo  Czechoslovakian Glass  Mistři českého skla - Czech Glass Masters 

Obsah


»
Beseda s Ronym Pleslem

Ahoj Jindro,
posílám pár fotek z besedy s designerem Rony Pleslem.

Beseda byla opravdu zdařilá i když dnes bez realizace na huti. Slečna  Daniela- ředitelka Ajeto muzea byla jako vždy okouzlující a dnešní host opravdu jeden z našich nejlepších současných výtvarníků s praxí a studiem v zahraničí a šéf karedry na VŠUP ateliéru skla. Jeho nahlížení na sklo a na umění je velice zajímavé a hlavně v globáních souvislostech přináší jiný úhel pohledu, než na jaký jsme zvyklí. Jeho záběr je široký od jeho především oblíbených broušených dekorů přez uranové sklo, hutní sklo až nápojovému je opravdu úžasný a opravdu smekám.

Co jiného českému sklářství přát, něž více Rony Plelsů a Ronymu mnoho nápadů a spolupráce s našimi skláři.

Martin 26.04.2012

.....ještě zajímavý odkaz:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123096165-artmix/210562229000008/obsah/128449-portret-designer-a-sklar-rony-plesl/
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

MzU3OGE1