logo    Československé sklo  Czechoslovakian Glass  Mistři českého skla - Czech Glass Masters 

Obsah


»
Nestíhám

Vážení přátelé československého skla, chci se Vám omluvit za malou aktivitu v posledních dnech a zároveň poděkovat za podporu a Vaše milé mailíky. Snažím se ze všech sil, scanner je tak žhavý, že bych na něm mohl smažit volský voka,  ale stále nějak nestíhám.

Trochu na mě tlačí pracovní povinnosti a trochu moje madam, která usoudila, že nic mně neprospěje více, než pohyb na zdravém vzduchu a tak jsem střídavě používán jako rypadlo, malotraktor či kultivátor. Poctivě musím ale přiznat, že mi zase významně pomáhá při fotografování těch střepů, o jejich umývání a pracném odstraňování vodního kamene ani nemluvě. Také její tolerance je bezbřehá, zvláště když kvůli přepravkám se sklem už vážně v baráku není k hnutí.

Přesto se stále pohybujeme vpřed. Díky laskavosti pana Gelnara (dávného ředitele sklářského muzea v Novém Boru) budu moci brzy na web umístit další materiály, které nám pomohou při identifikaci, s dokumenty pomáhají i pan Jiří, Martin a Max, autorská databáze se rozrůstá, stejně jako objem katalogů, dokumentů či časopisů.

Zcela vyjímečně mě potěšil osobní mail od syna pana Lubomíra Blechy, každého ješitného chlápka uznání těší a já nejsem vyjímkou.

 Takže děkuji všem, a pokračujeme!

Jindřich Pařík 29.03.2010


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

NTI4Y