logo    Československé sklo  Czechoslovakian Glass  Mistři českého skla - Czech Glass Masters 

Obsah


»
Novinky z Jihlavy
Vážený pane Paříku!
U nás v Jihlavě se toho moc sklářského neděje. Jen u nás v Antonínově Dole páchal zločin buď zloděj litiny a oceli pro sběr nebo se nějaký budoucí podnikatel ve sklářství zásobuje formami pro zamýšlenou sklářskou výrobu. Nebo že se formy staly zajímavým sběratelským artiklem ? Já v tom určitě nejedu, protože sklárny mám nadohled, všichni mě tu znají a dosud jsem si myslel, že zbytky vybavení sklárny majitelé si lépe ohlídají. Nejhodnotnější vybavení skláren je stejně už dávno prodané na Slovensko a do šrotu. Článek doslova přepisuji z Jihlavských listů z 10.září 2010 do přílohy.

Ze školství hlásím jen to, že všech 5 malířek skla  - učnice 3.rokem přišlo do školy. Tento týden jsou na dílně a malují u paní mistrové Smrčkové. Zájemce o další provoz vybavené školní dílny (nájemce) v Třešti svůj zájem obrátil jiným směrem.
 
Zdraví
Václav Šilhánek

Formy pro umělce - Antonínův důl -
Neznámý podnikavec vnikl v době od poloviny srpna do pátečního rána 3.září do skladu v objektu v Antonínově Dole. Odnesl si odtud třicet velkých a sto malých sklářských železných forem ocelkové hmotnosti 1 400 kilogramů. Škoda byla vyčíslena na 400 000 korun.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

NTc2NjBj