logo    Československé sklo  Czechoslovakian Glass  Mistři českého skla - Czech Glass Masters 

Obsah


»
Dobré zprávy z Vrbna
Poslední letní den jsem navštívil sklárnu ve Vrbně. Po nejisté letní odstávce se vrací pomalu život i do této sklárny. Prozatím je v provozu pouze automatická linka. Byl jsem velmi vřele přijat panem ředitelem, který mě předal do péče velmi sympatické a příjemné návrhářky paní Lucie Syslové - mnozí ji znají ještě jako Gasiorkovou. Prošli jsme závodem a hlavně depozitář, kde jsem měl možnost vidět produkci ze zdejší sklárny. Především práce Jiřího Vosmíka. Čas utíkal hrozně rychle a tak jsme se dohodli, že je nutná nová návštěva.Posílám pár fotek.

Jirka V.
6.11.2010
Fotografie jsou zde:

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

NWFjNTA1Ym