logo    Československé sklo  Czechoslovakian Glass  Mistři českého skla - Czech Glass Masters 

Obsah


STARÉ ČLÁNKY - OLD ARTICLES »
Noční můra

Už jsem si myslel, že kolega si našel jiného koníčka než je nakupování skla, pár týdnů po něm ani vidu ani slechu. Pořídil jsem tedy šampaňské a kaviár a uspořádal oslavu v širším kruhu přátel, ale trochu jsem se přepočítal.

Právě včera, když jsem si liboval jak krásnou Brožovu škrdlovickou vázičku koupím za cenu několika málo piv, přišla ta rána mezi oči. Nečekaně, zákeřně, pár minut před koncem aukce to naskočilo  - nejvyšší nabídka - PAJACIK.

Komu jsem co udělal, proč zrovna já!
Třesoucíma se rukama jsem zdvojnásobil částku a několik okamžiků se radoval, že snad pan inženýr nebo jeho paní nejsou on-line.

Omyl! Že by mobilní internet? Nebo předčasný návrat z víkendu?

No jasně, jak jinak, projel jsem to.

Tolik věcí se dá sbírat, obrazy, porcelán, zbraně, známky, odznaky, ubrousky nebo cukříky, krabičky od sirek i plynové masky nebo snad staré sandály, proč si právě musel pan kolega vybrat československé sklo?

Prodejci radujte se! Pan Pajacik je zpátky!
A my ostatní, no co, alespoň ušetříme …

Jindra Pařík 31.1. 2011


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

YTVlODF